Kochanowskiego 42a biuro@htpolska.pl +48 56 46 61 291

Hydrostop technology for your protection

Poznaj technologię gazo- i wodoszczelności.

Przepusty uziemiające

Przepusty uziemiające

Hauff Technik HEA

System przyłączy i przepustów uziemiających pozwalający na wodo- i gazoszczelne, bezpieczne prowadzenie uziemienia w budynku. System zawiera także przepusty uziemiające do zabudowy pomontażowej.

  • HEA – do montażu w jednej płaszczyźnie z szalunkiem w betonie wodoszczelnym. Za pomocą obustronnego gwintu w rdzeniu przepustu można wykonywać podłączenia uziemienia.
  • HEA PK – do montażu w jednej płaszczyźnie z szalunkiem w betonie wodoszczelnym. Za pomocą obustronnego gwintu w rdzeniu przepustu można wykonywać podłączenia uziemienia wewnątrz i na zewnątrz. Za pomocą nakładki z zaciskiem krzyżowym można wykonywać podłączenie uziemienia w ścianie.
  • HEA IS – specjalnie przystosowane do stacji transformatorowych. Montaż wykonywany jest w trakcie szalowania. Za pomocą obustronnego gwintu w izolowanym elektrycznie rdzeniu przewodu można wykonywać podłączenia uziemienia do budynku.
  • HEA N – uszczelnienie połączenia ze ścianą wykonuje się z obu stron za pomocą uszczelki powierzchniowej dociskanej do ściany za pomocą nakrętek. Za pomocą nakładki z zaciskiem krzyżowym można podłączać płaskie lub okrągłe pręty stalowe.
  • HEA ND – do późniejszego montażu w istniejących ścianach z izolacją obwodową. Uszczelnienie połączenia ze ścianą wykonuje się z obu stron za pomocą uszczelki powierzchniowej dociskanej do ściany za pomocą nakrętek. Za pomocą nakładki z zaciskiem krzyżowym można podłączać płaskie lub okrągłe pręty stalowe.
  • HEA P – do podłączenia uziemienia za pomocą zacisku krzyżowego, do montażu w jednej płaszczyźnie z szalunkiem. Za pomocą gwintu w rdzeniu przewodu można wykonać podłączenia uziemienia.

Filmy instruktażowe

Zadzwoń teraz