Kochanowskiego 42a biuro@htpolska.pl +48 56 46 61 291

Hydrostop technology for your protection

Poznaj technologię gazo- i wodoszczelności.

Przepusty dachowe

Przepusty dachowe

Hauff Technik SHD

Przepusty SHD (tzw. łabędzia szyja lub fajka) są odpowiednie do wszystkich typowych konstrukcji dachów płaskich. Można je zastosować przy instalacjach sieci komórkowych, instalacjach solarnych i klimatyzacyjnych. Kompletne przejście dachowe, czyli przepust dachowy SHD i wkład uszczelniający SKD, zapewnia wodo- i gazoszczelność.

Jako oficjalny partner doświadczonego, niemieckiego producenta Hauff Technik gwarantujemy, że dostępne w asortymencie przepusty dachowe dla kabli, w tym uziemiające, spełniają najwyższe standardy jakości. Produkty te można swobodnie dopasować do konkretnych warunków technicznych obiektu budowlanego.

Przepusty dachowe SHD występują w czterech średnicach 100, 150, 200, 300 mm, natomiast pasujące do nich wkłady uszczelniające SKD, są wykonywane zgodnie z oczekiwaniami klienta, pod wymiar i ilość uszczelnianych kabli. Zapraszamy do kontaktu – zespół pracowników HT POLSKA z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i zaproponuje najlepsze rozwiązania. Zapewniamy swoje profesjonalne wsparcie przy wyborze, gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz konkurencyjne ceny.

Przepusty dachowe – jakie są ich największe zalety?

Zarówno w przypadku budownictwa jednorodzinnego, jak i przemysłowego – płaska połać dachowa jest doskonałym miejscem do montażu różnego rodzaju instalacji – w tym m.in. urządzeń klimatyzacyjnych oraz nowoczesnych paneli solarnych. Aby wszystko funkcjonowało tak, jak należy, wiele uwagi trzeba poświęcić właściwej organizacji okablowania. Tutaj nieocenione okazują się przepusty dachowe. Ich odpowiednio przemyślany projekt, a także doskonała jakość wykonania gwarantują gazo- i wodoszczelność. Na tym jednak zalety się nie kończą. Decydując się na zakup, otrzymują Państwo do swojej dyspozycji rozwiązanie systemowe, którego parametry można dostosować do indywidualnych potrzeb. Co warte podkreślenia – przepusty dachowe dla kabli pełnią jeszcze jedną istotną funkcję. Chronią one przewody przed długotrwałym oddziaływaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Całkowite odseparowanie elementów instalacji od wilgoci oraz promieniowania ultrafioletowego znacząco zmniejsza ryzyko pojawienia się trudnej do usunięcia awarii. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli zależy Państwu na tym, aby rozlokowane w różnych miejscach dachu kable służyły jak najdłużej, to zapewniamy, że wybór wysokiej jakości przepustów stanowi jedyne słuszne rozwiązanie. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Wykonujemy szczegółowe wyceny oraz zajmujemy się montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi!

Zadzwoń teraz